EN PT ZH ES RU FR

Yönetim Kadromuz

Güven Kepçe’nin başarılı yönetim kadrosuna göz atın.

Yönetim sistemimizi oluşturan, Güven Kepçe faaliyetlerinden ve ürünlerinden sorumlu yönetim kadromuza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  • M. Emin DEMİR Yönetim Kurul Başkanı - Genel Müdür
  • Mustafa DEMİR Yönetim Kurul Üyesi - Fabrika Müdürü mustafa@guvenkepce.com
  • Murat DEMİR Yönetim Kurul Üyesi – Satınalma ve Tasarım Müdürü murat@guvenkepce.com
  • Engin DEMİR Dış Ticaret Grup Müdürü engin@guvenkepce.com
  • Ömer DEMİR Satış ve İhracat Müdürü omer@guvenkepce.com
  • Cihan DENİZ Pazarlama Müdürü cihan@guvenkepce.com
  • Volkan DENİZ Satış Sonrası volkan@guvenkepce.com
  • Uğur KAPAN Muhasebe muhasebe@guvenkepce.com
Sosyal Medya

Sosyal ağlarda bizi takip edebilir, yeni ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz.